KARGO

triolux.com.tr üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize MNG kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Siparişleriniz biz üretimi kargoya verdikten sonra ortalama 3 işgünü içerisinde size teslim edilir. Gecikmelerden kargo sorumludur. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza mail gönderilerek siparişinize ait kargo referans numarası belirtilmektedir. Pazar günleri kargo firmalarının çalışmamasından dolayı teslimat yapılmamaktadır.

 

 

ARIZALI, EZİK, KIRIK VEYA HASARLI TESLİMAT

Kargo firmasının görevi triolux.com.tr'den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Değişim için triolux.com.tr'ye ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)

 

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.

 

KARGO PAKETLERİNİ NASIL TESLİM ALMALISINIZ?


Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden triolux.com.tr sorumlu değildir.

 

TESLİMAT, TERMİN SÜRESİ & İADE

TRIOLUX'ün led aydınlatma ürünleri sizlerden gelen siparişler doğrultusunda, sizin seçimlerinize özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle ürününüz siz sipariş verdikten sonra beş iş günü içerisinde hazırlanır, kargoya teslim edilir. Özel üretim ürünler olduğundan iade tarafımızca mümkün olmamaktadır.

Arzu eden müşteri ürününün kargoya verilmesini istemez ve Perpa'daki Showroom % Atölyeden elden teslim almak isterse TRIOLUX Çalışma Ofiisine önden haber vermelidir. 

 

GARANTİ KOŞULLARI

 

triolux.com.tr üzerinden satın aldığınız tüm ürünler 2 yıl boyunca METSİS Elektrik güvencesiyle garantilidir. Ürününüzde bir sorun yaşadığınızda İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak gerekli bilgileri iletmeniz gerekmektedir. Ürünü kargolayıp, kendinize tamirattan sonra geri kargolamamızı isteyebilir ya da Perpa'daki Showroom'a elden getirebilir ya da elden teslim alabilirsiniz. 

 

2 yılı dolduran ürünler garanti kapsamında olmayıp, ücreti mukabilinde tamir edilebilmektedir. Tamirat ücretleri ile ilgili firmamızdan bilgi alabilirsiniz.