TRIOLUX; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2004 yılında kurulmuş METSİS ELEKTRİK şirketinin tescilli markasıdır. 

2004 yılından bu yana tecrübesi ile uzmanlaştığı aydınlatma sektöründe sunduğu kaliteli ve güvenilir aydınlatma ürünleri ile sektördeki yerini sağlamlaştırarak, dünya çapında bir marka haline gelmektedir. Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede ürünler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, Firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşım ilk önceliğimizdir. Müşterileri ile dürüst, güvenilir ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta çalışmaktadır. 

 

Aydınlatma teknikleri konularında bilgi birikimine, iş deneyimi ve disiplinine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin gerekliliklerini yerine getiren şirketimiz; kaliteli, ekonomik ve insana saygılı ürünler sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektedir. Şirketimiz; liderlik gelişimini önemseyen, büyümeye ve gelişmeye teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmaktadır. 

Hedefimiz; kaliteye önem veren, örnek ürünler üreten, istikrarlı, saygın, insana ve çevreye değer veren uluslararası bir şirket olmak için çalışmalarımıza devam etmektir.